VYBER SI, CO JE TI BLÍZKÉ A MILÉ

A najděme, jak se můžeme vzájemně obohatit 


Vykročili jsem na cestu a hledáme parťáky, kteří se na ni vydají s námi, a zároveň pečovatele a podporovatele, kteří nám pomohou vytvářet bezpečné zázemí. Fungujeme na principu energie za energii - o jakou formu energie se bude jednat záleží na dohodě. Situace každého je jedinečná a my hledáme, jak si můžeme být vzájemně prospěšní tak, aby to přinášelo radost na obou stranách.

PODPOŘ NÁS FINANČNĚ

Peníze jsou jednou z forem energie, která může naši činnost podpořit a pomáhat jí růst. 

Fandové

PRO RADOST Z PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU 

Baví Tě, co děláme a chceš nás teď podpořit? Nezávazně, jednoduše, čistě pro radost v přítomném okamžiku. Hoď nám do pomyslného klobouku, kolik zrovna teď chceš. 
Děkujeme Ti!  


Spolutvůrci

KAPKY, KTERÉ TVOŘÍ MOŘE

Možná jsi absolvoval některých z programů nebo Tě inspiruje někdo, kdo společenství tvoří - Akáda Tě prostě baví a dává Ti smysl ji dlouhodobě podporovat. Pravidelní dárci jsou pro nás cenní a sám si můžeš vybrat, zda to bude 100 Kč nebo 5 000 Kč.

Mecenáši/Mistři

ŘEKA, KTERÁ SE  DO MOŘE VLÉVÁ

Jsi filantropem nebo máš firmu, která ráda podporuje inovativní a talentované lidi a projekty? Dávalo by Ti smysl vložit část svých prostředků do Akády nebo některého z jejich projektů? Ozvi se Ivaně a popovídejte si o tom, jaké jsou možnosti.


PODPOŘ NÁS ČASEM A ENERGIÍ

Někdo umí poznávat hvězdy, jiný dobře čte stopy zvířat a další zase umí rozdělávat oheň. Každý má něco, čím může společenství obohatit.  

Zúčastni se programů
jako Libor

Když se staneš součástí našich programů, dáš smysl naší práci a umožníš energii, kterou jsme do všeho vložili, aby proudila. Zároveň získáš spoustu skvělých parťáků a staneš se součástí tvořivé sítě. Přihlas se!  

" Do Akády jsem přinesl kus sebe a svého životního příběhu - poznal a obohatil jsem sám sebe skrze absolvované programy a zároveň nabízím to, co umím a kým jsem i ostatním " 

Libor

Buď spolutvůrcem
jako Kačka  

Co rád děláš a baví Tě? V čem máš radost a vášeň? Může to být cokoli od kreslení až po finanční analýzu. Ozvi se Ivaně a třeba společně vymyslíte, jak to v Akádě využít.

" Do Akády vkládám svůj čas a dovednosti. Jsem marketérka a copywriterka a tak jsem pomohla třeba s tvorbou webu a propagačních materiálů."

Kačka


Buď fanouškem
jako Martin

Máš za sebou některý z programů? Nebo jsi slyšel skvělé reference od známých a přátel? Dávej o nás vědět tak, jak je Ti blízké - od fb až po vylepení plakátku na nástěnku :) A buď u toho, když se bude něco nového dít! 

" Nastavil jsem si trvalý příkaz alespoň na symbolickou částku, abych mohl být ve spojení.  Future Leader je jedinečný a rád ho budu propagovat a sem tam pomůžu s tím, co umím.  Energie, kterou vkládám, je aktivita a pozornost. "

Martin


Projekty se realizují i díky tomu, že máme kolem sebe síť lidí, kteří souzní s tím, co děláme, dává jím to smysl a jsou ochotni to svou energií podpořit. A to je klíčové. 

Libor Macák

PRINCIPY FUNGOVÁNÍ


Jednáme otevřeně a férově a tvoříme takové výměny, kde se obě strany cítí obohacené. To je cesta, které věříme. 

ZDRAVÉ FINANCOVÁNÍ & FÉROVÁ CENA

Cena našich programů vždy odráží reálné náklady, protože chceme, aby lidé měli povědomí o skutečné ceně. Zároveň chceme, aby i financování Akády bylo zdravé a pomohlo růst tomu, co je životaschopné. Nepěstujeme ovoce na poušti ani neděláme pláže v Grónsku. 

VYROVNANÉ BRANÍ A DÁVÁNÍ

Vždy se snažíme, aby bylo v rovnováze to, co dáváte a co od nás dostáváte. Ne všechno jde vyčíslit, ne všechno lze kvantifikovat. Nejdeme na to matematickou metodou, je pro nás důležité, aby se všechny strany cítily spokojené, ohodnocené a v rovnováze. 

MOHU NABÍDNOUT & POTŘEBUJI 

Někdo chce chodit na setkání, někdo chce být informován o akcích a někdo chce poslat květinu s poděkováním. To, co za vloženou energii dostanete zpět, je vždy na vzájemně dohodě. Přejeme si, aby každý za to, co může a chce nabídnout, nazpět dostal, co je pro něj hodnotné. 

"Aby člověk mohl tvořit a aby něco nového mohlo vznikat, je potřeba podpory a péče. Jako semínko, které, když se zasadí, potřebuje vodu, hlínu a slunce"

CO MŮŽETE KONKRÉTNĚ PODPOŘIT 

KURZOVNÉ PRO ÚČASTNÍKY ZAHRADY ŽIVOTA

Někteří účastníci si vzhledem ke své aktuální situaci nemohou dovolit zaplatit celé kurzovné. Vždy chceme, aby si zaplatili minimálně polovinu a na zbytek hledáme partnery


KURZOVNÉ PRO ÚČASTNÍKY FUTURE LEADER 

Pro samoplátce je cena 35 000 Kč a to může být v daný čas velká zátěž pro rodinný rozpočet. Každý účastník si musí zaplatit minimálně polovinu kurzovného. Se zbytkem pak mohou vypomoct přátelé nebo podporovatelé zvenčí. 


ROZJEZD PROGRAMU TRANSFORMAČNÍ PRŮVODCI 

Náš nejnovější projekt, který reaguje na nejaktuálnější potřeby na poli provázení změnami a vytváření inovativních projektů. Abychom jej mohli spustit, potřebujeme z něčeho zaplatit naši práci - kromě tvorby celkové koncepce třeba i shánění investorů nebo tvorbu webu a dalších materiálů. 

Máš dotaz nebo nápad?