VYBER SI, CO JE TI BLÍZKÉ A MILÉ

A najděme, jak se můžeme vzájemně obohatit 


PODPORUJ NÁS FINANČNĚ 

Pravidelně, nepravidelně, za sebe, za firmu... Vyber si, která cesta s Tebou ladí!

Velmi oceňujeme jakoukoli podporu bez ohledu na výši příspěvku. 

FANDOVÉ

0 - 5 000 Kč/měsíčně

SPOLUTVŮRCI

5 001 - 10 000 Kč/ měsíčně 

MECENÁŠI/MISTŘI

více než 10 000/měsíčně

PODPOŘ NÁS ČASEM A ENERGIÍ  

"I tím, že na nás budete myslet a mluvit o nás, můžete pro naše programy a absolventy hodně udělat. "

Co rád děláš a baví Tě? V čem máš radost a vášeň? Může to být cokoli od kreslení až po finanční analýzu. Ozvi se Ivaně a třeba společně vymyslíte, jak to v Akádě využít. 

„Future Leader je jedinečný a rád ho budu propagovat a sem tam pomůžu s tím, co umím - třeba se správou mailových skupin. “

Martin Zahradník

IT specialista & Kouč

„ Je mi přirozené propojovat lidi a ráda síťuju - společenství Akáda tak spojuji se zajímavými lidmi a zároveň sdílím novinky a informace “

Šárka Krčílková

Manažerka

Jsem marketérka a copywriterka a tak jsem pomohla třeba s tvorbou webu a propagačních materiálů. “

Kateřina Halaštová

Manažer

PRINCIPY FUNGOVÁNÍ


Jednáme otevřeně a férově a tvoříme takové výměny, kde se obě strany cítí obohacené. To je cesta, které věříme. 

ZDRAVÉ FINANCOVÁNÍ & FÉROVÁ CENA

Cena našich programů vždy odráží reálné náklady, protože chceme, aby lidé měli povědomí o skutečné ceně. Zároveň chceme, aby i financování Akády bylo zdravé a pomohlo růst tomu, co je životaschopné. Nepěstujeme ovoce na poušti ani neděláme pláže v Grónsku. 

VYROVNANÉ BRANÍ A DÁVÁNÍ

Vždy se snažíme, aby bylo v rovnováze to, co dáváte a co od nás dostáváte. Ne všechno jde vyčíslit, ne všechno lze kvantifikovat. Nejdeme na to matematickou metodou, je pro nás důležité, aby se všechny strany cítily spokojené, ohodnocené a v rovnováze. 

MOHU NABÍDNOUT & POTŘEBUJI 

Někdo chce chodit na setkání, někdo chce být informován o akcích a někdo chce poslat květinu s poděkováním. To, co za vloženou energii dostanete zpět, je vždy na vzájemně dohodě. Přejeme si, aby každý za to, co může a chce nabídnout, nazpět dostal, co je pro něj hodnotné. 

CO MŮŽETE KONKRÉTNĚ PODPOŘIT PRÁVĚ TEĎ 

KURZOVNÉ PRO ÚČASTNÍKY ZAHRADY ŽIVOTA

Někteří účastníci si vzhledem ke své aktuální situaci nemohou dovolit zaplatit celé kurzovné. Vždy chceme, aby si zaplatili minimálně polovinu a na zbytek hledáme partnery


KURZOVNÉ PRO ÚČASTNÍKY FUTURE LEADER 

Pro samoplátce je cena 35 000 Kč a to může být v daný čas velká zátěž pro rodinný rozpočet. Každý účastník si musí zaplatit minimálně polovinu kurzovného. Se zbytkem pak mohou vypomoct přátelé nebo podporovatelé zvenčí. 


ROZJEZD PROGRAMU TRANSFORMAČNÍ PRŮVODCI 

Náš nejnovější projekt, který reaguje na nejaktuálnější potřeby na poli provázení změnami a vytváření inovativních projektů. Abychom jej mohli spustit, potřebujeme z něčeho zaplatit naši práci - kromě tvorby celkové koncepce třeba i shánění investorů nebo tvorbu webu a dalších materiálů. 

Každý svým dílem přispívá celku.
Jaký bude ten tvůj?