STAŇ SE SOUČÁSTÍ SPOLEČENSTVÍ

 Naší kvalitou je provázet transformačními programy, přicházet s inovativními projekty a společně tvořit. Vykročili jsem na cestu a hledáme k sobě parťáky, kteří se na ni vydají s námi, a zároveň pečovatele a podporovatele, kteří nám pomohou vytvářet bezpečné zázemí. Je spousta možností, jak se můžeš zapojit a když se k nám přidáš, budeš rozhodně v dobré společnosti. 

Absolventy našich programů jsou třeba: 

Někdo umí poznávat hvězdy, jiný dobře čte stopy zvířat a další zase umí rozdělávat oheň. Každý má nějakou kvalitu, dovednost či schopnost, kterou může společenství obohatit. Jaká je ta Tvá?

.

JAK SE MŮŽU STÁT SOUČÁSTÍ

Ozvat se nám :) Je mnoho způsobů, jak se stát součástí společenství. Fungujeme na principu energie za energii - o jakou formu energie se bude jednat záleží na dohodě. Situace každého je jedinečná a my hledáme, jak si můžeme být vzájemně prospěšní a jak to udělat tak, aby to přinášelo radost na obou stranách.  


Vyber si, co je Ti blízké


Zúčastni se našich programů 

Čas & energie 

jako třeba Libor

Když se staneš součástí našich programů, dáš smysl naší práci a umožníš energii, kterou jsme do všeho vložili, aby proudila. Zároveň získáš spoustu skvělých parťáků a staneš se součástí tvořivé sítě. Přihlas se!  


Podpoř nás finančně jako XY

 Jste filantropem nebo máte firmu, která ráda podporuje inovativní a talentované lidi a projekty? Ozvěte se Ivaně a popovídejte si o tom, jaké jsou možnosti. 

Hoď nám peníze do klobouku 

Staň se fanouškem
Pravidelně

Absolvoval jsi některý z programů nebo se Ti prostě jen líbí, co Akáda dělá? Přispívej měsíčně dle svých možností a zároveň o nás dávej vědět. 

Staň se spolutvůrcem jako Kačka  

Co rád děláš a baví Tě? V čem máš radost a vášeň? Může to být cokoli od kreslení až po finanční analýzu. Ozvi se Liborovi a třeba společně vymyslíte, jak to v Akádě využít.

REFERENCE

„" Do Akády jsem přinesl kus sebe a svého životního příběhu - poznal a obohatil jsem sám sebe skrze absolvované programy a zároveň nabízím to, co umím a kým jsem i ostatním "


Libor

" Do Akády vkládám svůj čas a dovednosti. Jsem marketérka a copywriterka a tak jsem pomohla třeba s tvorbou webu a propagačních materiálů."


Kačka


„ Absolvovala jsem Future Leader a líbí se mi, co Akáda dělá. Ráda její programy doporučuju, protože věřím lidem, kteří je tvoří. Zároveň měsíčně přispívám pravidelnou finanční částkou. Energie, kterou vkládám, jsou peníze a pozornost.“

Šárka 

" Mojí kvalitou je umět vydělávat peníze a pohybovat se úspěšně v byznysu. Rád podpořím tvořivé lidi a smysluplné programy energií peněz, to je to, co mohu přinést já. " “


Vojta


PRINCIPY FUNGOVÁNÍ

ZDRAVÉ FINANCOVÁNÍ & FÉROVÁ CENA

Cena našich programů vždy odráží reálné náklady, protože chceme, aby lidé měli povědomí o skutečné ceně. Zároveň chceme, aby i financování Akády bylo zdravé a pomohlo růst tomu, co je životaschopné. Nepěstujeme ovoce na poušti ani neděláme pláže v Grónsku. 

VYROVNANÉ BRANÍ A DÁVÁNÍ

Vždy se snažíme, aby bylo v rovnováze to, co dáváte a co od nás dostáváte. Ne všechno jde vyčíslit, ne všechno lze kvantifikovat. Nejdeme na to matematickou metodou, je pro nás důležité, aby se všechny strany cítily spokojené, ohodnocené a v rovnováze. 

MOHU NABÍDNOUT & POTŘEBUJI 

Někdo chce chodit na setkání, někdo chce být informován o akcích a někdo chce poslat květinu s poděkováním. To, co za vloženou energii dostanete zpět, je vždy na vzájemně dohodě. Přejeme si, aby každý za to, co může a chce nabídnout, nazpět dostal, co je pro něj hodnotné. 

"Aby člověk mohl tvořit a aby něco nového mohlo vznikat, je potřeba podpory a péče. Jako semínko, které když se zasadí, potřebuje vodu, hlínu a slunce"

ZAJÍMÁ MĚ TO A CHCI BÝT U TOHO